Akademia stylizacji i urodyW pięknie siła!

 

Zabiegi laserem IPL: usuwanie przebarwień skóry, fotoepilacja, fototerapia, fotoodmładzanie

Fotodepilacja

Najskuteczniejsze metody usuwania nadmiernego owłosienia, to systemy laserowe. Aparat IPL (Intense Pulsed Light), czyli światło o intensywnej pulsacji. Działanie światła pulsującego polega na szerokim spektrum fal świetlnych o różnej długości, które mogą być absorbowane przez chromofory zawarte w tkankach, takie jak melanina i hemoglobina.

W efekcie zjawiska fototermolizy selektywnej, tkanki zawierające poszczególne chromofory ulegają uszkodzeniu bez niszczenia sąsiednich tkanek. W przypadku fotoepilacji owłosienia barwnik włosa-melanina- czas trwania impulsu świetlnego, potrzebne są do wytworzenia w mieszku włosowym temperatury od 70 do 72° Celsjusza, w wyniku, której następuje koagulacja brodawki włosa, czyli jej zniszczenie.

Efektywność zabiegów to czas, kiedy włos znajduje się w stadium wzrostu, czyli anagenie. Ten cykl włosowy jest inny, dla włosów pokrywających różne partie skóry człowieka i nie wiemy, w którym momencie właśnie się znajduje. Nie ma więc takiej możliwości, aby w jednym lub dwóch zabiegach usunąć je całkowicie i na stałe. Musimy stosować odstępy pomiędzy zabiegami i tak: na twarzy i szyi co 4 tygodnie, na korpusie i ramionach co 8 tyg., na nogach co 12 tyg. Ilość zabiegów zależy od barwy i grubości włosów. SMART PULS, to laser IPL, spełniający najwyższe wymagania w efektywności zabiegów i bezpieczeństwa. Najlepszą absorbcję uzyskuje się w widmie światła o długości fal od 530 do 980 nm. I takie wymogi spełnia Smart Puls.

Okres jesieni i zimy to najlepszy czas na tego rodzaju zabiegi. Pamiętać jednak należy, że na dwa, trzy tygodnie przed zaplanowaną sesją nie wolno się opalać w solarium i korzystać z kąpieli słonecznych.

-

Fototerapia

System leczenia trądzików skóry światłem impulsowym, dzięki któremu atomy tlenu wprowadzane są w głąb skóry niszcząc bakterie wywołujące trądzik pospolity i beztlenowce.

Antyzapalne właściwości światła pozwalają na szybkie wyleczenie trądziku młodzieńczego już po kilku seansach.

Światło impulsowe jest bardzo pomocne również w leczeniu innych patologii skóry.

Zabiegi są bezpieczne, nie wywołują skutków ubocznych i są w super cenie.


przed zabiegiem

po zabiegu

przed zabiegiem

po zabiegu

« powrót

Zabiegi kosmetyczne

Zabiegi kosmetyczne

Specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetologii leczniczej, pielęgnującej, upiększającej oraz zabiegach z pogranicza medycyny estetycznej.

Profesjonalne szkolenia kosmetyczne

Profesjonalne szkolenia

Prowadzę profesjonalne szkolenia kosmetologiczne dla pracujących kosmetologów. Kształce z zakresu stosowania nowoczesnych narzędzi w gabinecie kosmetycznym.

Certyfikacja gabinetu kosmetycznego

Certyfikacja gabinetu

Dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjazna Kosmetyka proponuję podniesienie prestiżu gabinetu poprzez renomowaną certyfikacje.

Doradztwo w zakresie rozwoju kosmetologa

Doradztwo w zakresie rozwoju kosmetologa

Dzięki wieloletniemu doradzę w którym kierunku rozwinąć Twoją pasję. Pomogę określić specjalizację oraz stosowne szkolenia.

Nowości zabiegowe

 • OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE (PRP) +

  Zabieg uznawany jest za jeden z najbezpieczniejszych zabiegów medycyny estetycznej Czytaj więcej
 • Kuracja rewitalizująca przez zastosowanie mezoterapii z produktami NCTF +

  Najnowsze zabiegi to kuracja rewitalizująca przez zastosowanie mezoterapii z produktami Czytaj więcej
 • Rewitalizacja okolic szpary powiekowej specjalnymi pilingami wraz z wprowadzaniem serum regenerującym powieki przy pomocy turbo rollera +

  Czytaj więcej
 • Skojarzone zabiegi na przebarwienia skóry tzw. hiperpigmentację- naprzemiennie IPL i eksfoliacja kwasami +

  Czytaj więcej
 • KARBOKSYTERAPIA +

  Jeden z najnowszych zabiegów wspomagający rewitalizację skóry – śródskórnie wprowadzony dwutlenek Czytaj więcej
 • 1