O mnieDoświadczenie procentuje!

 

Hanna Dolecka

Jestem mgr filologii polskiej, kosmetologiem i wizażystką, a zawód ten jest najwspanialszą przygodą mojego życia. Jestem także pedagogiem, wykształciłam niemałą grupę kosmetyczek i kosmetologów.

W styczniu 2013 roku rozpoczęło działalność Roczne Ekskluzywne STUDIUM KSZTALCENIA KOSMETOLOGÓW I KOSMETYCZEK z minimum 5-letnim stażem w zawodzie.

Dr Artur Markowski jest autorem programu we współpracy z LNE i Stowarzyszeniem "PRZYJAZNA KOSMETYKA". Zajęcia odbywają się w Toruniu i mam ogromną przyjemność prowadzić wykłady w tym studium. www.collegiumcosmeticum.pl

Współpraca z lekarzami specjalistami: dermatologii, chirurgii plastycznej, endokrynologii, alergologii, medycyny estetycznej, to szerokie i indywidualne podejście do problemów naszych klientów.

Współpraca z projektantką mody i stylistką fryzjerstwa oraz umiejętność określania typu kolorystycznego urody pozwalają wykreować zwyczajnych ludzi, kobiety i mężczyzn biznesu, młode pary. Zmiana wyglądu, nowy image, w dzisiejszych czasach ma niebagatelne znaczenie dla ludzi, którzy chcą odnieść sukces. Stąd też mój pomysł utworzenia Akademii Stylizacji i Urody, którą kieruję 27 lat


Zapraszam do współpracy.

Partnerzy

Zabiegi kosmetyczne

Zabiegi kosmetyczne

Specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetologii leczniczej, pielęgnującej, upiększającej oraz zabiegach z pogranicza medycyny estetycznej.

Profesjonalne szkolenia kosmetyczne

Profesjonalne szkolenia

Prowadzę profesjonalne szkolenia kosmetologiczne dla pracujących kosmetologów. Kształce z zakresu stosowania nowoczesnych narzędzi w gabinecie kosmetycznym.

Certyfikacja gabinetu kosmetycznego

Certyfikacja gabinetu

Dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjazna Kosmetyka proponuję podniesienie prestiżu gabinetu poprzez renomowaną certyfikacje.

Doradztwo w zakresie rozwoju kosmetologa

Doradztwo w zakresie rozwoju kosmetologa

Dzięki wieloletniemu doradzę w którym kierunku rozwinąć Twoją pasję. Pomogę określić specjalizację oraz stosowne szkolenia.