ArtykułyDoświadczenie przelane w słowa

 

Nowości w zabiegach

Nowoczesne, kompleksowe odmładzanie skóry grzbietów dłoni.

- usunięcie przebarwień kwasami albo IPL
- rewitalizacja z zastosowaniem hydroksyapatytu wapnia

CaHA to naturalny minerał, który występuje w ludzkich kościach i zębach. Jego mikrocząsteczki są „zawieszone” w żelu, który powoli ulega degradacji, natomiast cząsteczki CaHA tworzą rusztowanie wokół, którego tworzy się nowa siatka włókien  kolagenowych – białek, które z wiekiem tracą swoją elastyczność i sprężystość. Produkcja kolagenu to biostymulacja oparta na CaHA. Efekty są widoczne nawet 18 miesięcy. Produkt nie powoduje alergii, jest nietoksyczny i daje naturalne efekty.

Podawany jest kaniulą i nie ma żadnych ubocznych śladów.
W 2009 roku uzyskał akceptację FDA w odmładzaniu skóry rąk.

 

Kolejny, nowy zabieg odmładzający skórę twarzy, oparty jest na zastosowaniu płynnej fibryny bogatopłytkowej, uzyskanej z własnej krwi.
Fibryna bogatopłytkowa  PRF to koncentrat płytkowy w postaci trójwymiarowej struktury. Zawarte czynniki wzrostu oraz komórki macierzyste silnie stymulują odnowę biologiczną tkanek. Efekty zabiegów to:

- wygładzenie zmarszczek
- wypełnienie regeneracja blizn po trądziku
- rewitalizacja skóry, nawilżenie, poprawa napięcia i sprężystości
- podniesienie zapadniętych z ubytkami tkanek
- poprawa ukrwienia

Podawany kaniulą nie ma ubocznych śladów.

 


 

Panel ekspercki na VII Sympozjum "Przyjazna Kosmetyka"

Panel odbył się 1-2 października 2017 na temat SKÓRA WRAŻLIWA w gabinecie kosmetycznym. Uczestniczyły w nim także: Iwona Zbrońska- Jankowska, Dorota Markowska, Ewa Kostrzyńska.

Kompendium wiedzy z tego tematu można przeczytać w ostatnim numerze LNE (6/2017 str.80).

Moja prezentacja do pobrania: olejki_eteryczne.pdf

Czytaj więcej...

Kuracja rewitalizująca przez zastosowanie mezoterapii z produktami NCTF

Najnowsze zabiegi to kuracja rewitalizująca przez zastosowanie mezoterapii z produktami NCTF. Jest to terapia w pełni biologiczna, którą można stosować przez wiele lat. Poprzez iniekcję dostarcza się komórkom naturalne składniki niezbędne do prawidłowego ich funkcjonowania. W składzie są kwas hialuronowy, aminokwasy, składniki mineralne, kwasy nukleinowe, 12 witamin i koenzymy. Są to jedyne preparaty, które oddziałują na przyczyny i konsekwencje starzenia się skóry. Wyraźnie przedłużają młodość skóry przez stymulację wzrostu komórek, zwiększenie gęstości skóry właściwej, aktywne nawilżenie i regenerację uszkodzeń skóry. Rewitalizacji cienkiej skóry wokół oczu i zmniejszenie zmarszczek mimicznych, podobnie delikatnej skóry okolic ust i jak i innych miejsc na twarzy, szyi i dekoltu.

Zapraszam do gabinetu.